Třída Medvídku bude homogenní, to znamená, že děti jsou stejné věkové skupiny. O děti budou pečovat dvě paní učitelky.

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ PŘIJATÝCH OD BŘEZNA 2024

Nástup dětí do školky bude pondělí 4.3.2024.

Platby

ŠKOLKOVNÉ činní 600,-/měsíc, hradí se do 15.dne v měsíci. Platby prosíme, provádějte až v měsíci březnu, nikoli dříve, platby by Vám musely být vráceny. A to z důvodu toho, že vaše děti jsou přijaty k datumu 1.3.2024, tudíž by byla platba stornována.

Hygienické pomůcky se neplatí.

Naše mateřinka je otevřena od 7:00 do 17:00. Děti se scházejí do 8:00 poté začínají vzdělávací činnosti.

Vyzvedávání dětí po obědě je mezi 12:30 až 13:00. Vyzvedávání dětí odpoledne je od 15:00 do 17:00.

Prosíme, aby děti měly převlečení do třídy a na ven, všechno oblečení prosíme také podepište, pro lepší orientaci. Co se týče bačkůrek, určitě preferujeme uzavřené, ne bačkorky tipu CROCS, které dětem kloužou a nejsou bezpečné.

První školní den je v pondělí 4. 3. kdy se na vás budou těšit paní učitelky na kmenových třídách. Zároveň dostanete do ruky veškeré potřebné dokumenty k vyplnění tj. Informace o vyzvedávání dítěte, souhlas s GDPR, souhlas s Whatsapp skupinkou, a přístupové údaje do aplikace NAŠEMŠ.

Do Aplikace NAŠEMŠ se prosíme přihlaste ihned první den, tato aplikace slouží jako hlavní komunikační portál mezi vedením MŠ a vámi rodiči, dále aplikace slouží na omlouvání dětí.

Adaptace

Měsíc březen bude pro děti adaptační, ale také pro paní učitelky, takže se určitě nebojte s paní učitelkami domluvit, pokud byste chtěli pro děti pomalejší začátky. Paní učitelky jsou v tomto směru vždy ochotné a vstřícné. Adaptační období je nejdůležitější součastí nástupu dítěte do MŠ. Komunikujte a sdílejte jim přání a tužby dětí. I pro nás je velmi důležité vytvořit dětem bezpečné prostředí a zázemí jim příjemné.

Pokud byste měly jakékoli dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

.

Přejeme krásný zbytek zimy a v březnu se těšíme na dětičky.

Kunhartová Petra