Vážení rodiče,

přinášíme Vám pár informací do začátku školního roku.

 

První informační schůzka se bude konat v úterý 5.9. 2023 

Vlčátka a Lištičky na adrese Ecksteinova 966 od 17:00

Včelky, Housenky, Myšky, Žabičky, Motýlci a Sovičky na adrese Ke Školce 57 od 17:00

Berušky a Veverky na adrese Okružní 170 od 17:30

 

Nyní již máte rozdělení dětí do tříd ve svých emailových schránkách. Snažili jsme se Vám vyhovět ohledně umístění dětí, ale bohužel ne vždy nám to kapacity tříd dovolí.

Platby

ŠKOLKOVNÉ činní 600,-/měsíc, hradí se do 15.dne v měsíci. Platby prosíme, provádějte až v měsíci září, nikoli dříve, platby by Vám musely být vráceny. A to z důvodu toho, že vaše děti jsou přijaty k datumu 1.9., tudíž by byla platba stornována.

Hygienické pomůcky se neplatí. ale pokud byste mohli přinést například kapesníky, budeme rádi. Kapesníků je neskutečná spotřeba a vždy se hodí, není to však podmínkou.

Naše mateřinka je otevřena od 7:00 do 17:00. Děti se scházejí do 8:00 poté začínají vzdělávací činnosti.

Vyzvedávání dětí po obědě je mezi 12:30 až 13:00. Vyzvedávání dětí odpoledne je od 15:00 do 17:00.

Prosíme, aby děti měly převlečení do třídy a na ven, všechno oblečení prosíme také podepište, pro lepší orientaci. Co se týče bačkůrek, určitě preferujeme uzavřené, ne bačkorky tipu CROCS, které dětem kloužou a nejsou bezpečné.

První školní den je v pondělí 4. 9. kdy se na vás budou těšit paní učitelky na kmenových třídách. Zároveň dostanete do ruky veškeré potřebné dokumenty k vyplnění tj. Informace o vyzvedávání dítěte, souhlas s GDPR, souhlas s Whatsapp skupinkou, a přístupové údaje do aplikace NAŠEMŠ.

Do Aplikace NAŠEMŠ se prosíme přihlaste ihned první den, tato aplikace slouží jako hlavní komunikační portál mezi vedením MŠ a vámi rodiči, dále aplikace slouží na omlouvání dětí. 

Adaptace

Měsíc září je adaptační pro děti, ale také pro paní učitelky, takže se určitě nebojte s paní učitelkami domluvit, pokud byste chtěli pro děti pomalejší začátky. Paní učitelky jsou v tomto směru vždy ochotné a vstřícné. Adaptační období je nejdůležitější součastí nástupu dítěte do MŠ. Komunikujte a sdílejte jim přání a tužby dětí. I pro nás je velmi důležité vytvořit dětem bezpečné prostředí a zázemí jim příjemné.

Pokud byste měli jakékoli otázky, neváhejte se na nás obrátit. Pokud byste měli otázky na paní učitelky, můžete jej také kontaktovat a to od 28.8. kdy paní učitelky již mají přípravný týden.

Přejeme krásný zbytek léta a těšíme v září.

 

Kolektiv MŠ